گزارش تصویری/

جشن بزرگ من انقلابی ام در شهرقدس برگزار شد

جشن بزرگ انقلاب اسلامی با شعار من انقلابی ام در سالن اجتماعات باقرالعلوم (ع) شهرقدس عصر امروز با حضور پرشور جوانان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، جشن بزرگ انقلاب اسلامی با شعار من انقلابی ام در سالن اجتماعات باقرالعلوم(ع) شهرقدس عصر امروز با حضور فرمانده سپاه، امام جمعه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و جمعی از جوانان و نوجوانان انقلابی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدابوالقاسم میراحمدی امام جمعه شهرقدس در این مراسم ضمن تبریک آغاز دهه مبارک فجر اظهار داشت: قریب ۱۴ سال امام (ره) در عراق هر شب قبل از نماز زیارت امین الله را می خواندن و یک شب امام خوابی می بیند که از دنیا رفته است و امیرالمومنین(ع) او را دفن می کند که این واقعه وقتی که حضرت امام (ره) در نجف در تبعید به سر می‌بردند اتفاق افتاده است. در آن روزها حاج آقا مصطفی ( فرزند شهید حضرت امام ) که شاگرد آیت الله کشمیری بود چند مرتبه به پدر بزرگوارشان عرض می‌کنند که این آقای کشمیری عارف بزرگی هستند خوب است برویم و دیداری با ایشان داشته باشیم که حضرت امام (ره) می‌فرمایند که آقا مصطفی حرف‌های شما صحیح است ولی من دلیل لازم دارم. این موضوع ادامه پیدا می‌کند تا اینکه حضرت امام روزی به آقا مصطفی می‌فرمایند” تو که می‌گویی ایشان عارف بزرگی هستند بروید و به ایشان بگوئید که من در فلان تاریخ چه خوابی دیده‌ام؟ که آیت الله کشمیری در جواب سوال آقا مصطفی می‌فرمایند که به پدرتان عرض کنید که شما خواب دیدید که فوت کرده‌اید و شما را در قبر می‌گذارند و زیر سر شما سنگی هست که شما را اذیت می‌کند، آقا امیرالمومنین (ع) می‌آیند و آن سنگ را بر می‌دارند و شما راحت می‌شوید.

وی ادامه داد: پس از این که آقا مصطفی صحبت‌های آیت‌الله کشمیری را بیان می‌کند در این موقع حضرت امام (ره) می‌فرمایند: بله! من همین خواب را دیده‌ام، حالا برگرد و تعبیرش را بپرس. آیت اله کشمیری می‌فرمایند که این نجف به مانند قبر است، ایشان در مضیقه و تنگنا هستند و آن سنگ موانعی هست که در سر راه اهداف ایشان هست و آقا امیرالمومنین (ع) آن مشکلات را از سر راه ایشان بر می‌دارند و ایشان پیروز می‌شوند و بر می‌گردند به ایران و به اهدافشان می‌رسند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *