امام محمدباقر (علیه السلام) فرمودند:
لا فَضيلَةَ كالجِهادِ ، ولا جِهادَ كمُجاهَدَةِ اَلهَوي؛ فضيلتي چون جهاد نيست و جهادي چون مبارزه با هواي نفس نيست (تحف العقول ص 286. مستدرک الوسائل میرزا حسین نوری ج 11 ص 143)
Thursday, 4 June , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹ - 13 شوال 1441
شناسه خبر : 59627
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار شهر قدس, اخبار ویژه, تیتر یک, خبر تولیدی, سیاسی تاریخ انتشار : 04 نوامبر 2019 - 17:04 | 255 بازدید | ارسال توسط :

تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم ایران است/ مسئولان کشور قدردان حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان باشند

مردم ولایتمدار و مسئولان شهرستان قدس با حضور در راهپیمایی روز سیزده آبان ماه انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم ایران است/ مسئولان کشور قدردان حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان باشند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، ‌همزمان با سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، مردم دیندار و ولایتمدار شهرستان قدس همزمان با سراسر کشور در مراسم راهپیمایی ضد استکباری روز سیزدهم آبان حضور یافتند تا بیزاری خود را از ظلم و ستم دشمن استکباری اعلام کنند که همچنان با قدرت مقابل جور زورگویان ایستاده‌اند.‌‌ شرکت‌کنندگان در راهپیمایی روز ۱۳ آبان، با سردادن شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

 

مسئولین باید قدردان حضور پرشکوه مردم باشند و از مردم برای حل مشکلات استفاده کنند

حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس اظهار داشت: امروز نسبت به سال های گذشته راهپیمایی ۱۳ آبان با شکوه و عظمت بیشتر و حضور پرشورتر و چشم گیر تر مردم برگزار شد.

وی افزود: پیام این راهپیمایی به دشمنان این است که ما همچنان پس از چهل سال از انقلاب اسلامی که امروز در گام دوم انقلاب و چله دوم انقلاب هستیم، برهمان آرمان اول انقلاب خود استواریم و امروز هم می خواهیم به شرق و غرب عالم “نه” بگوییم و به نظام استکبار جهانی بگوییم که ما روی پای خود ایستاده ایم و خواهیم ایستاد.

حجت الاسلام و المسلمین تصریح کرد: پیام امروز ما به جهان استکبار ستیزی و مبارزه با استکبار جهانی است و پیام داخلی علاوه بر اینکه تجدید پیمان با آرمان های انقلاب است پیام روشن دیگری هم دارد که آن در هر لحظه و در هر وضعیتی که انقلاب اسلامی به حضور مردم نیاز داشته باشد مردم بدون چشم داشت در صحنه حضور خواهند داشت و مسئولین باید قدردان این حضور پرشکوه باشند و برای حل مشکلات کشور روی مردم حساب کنند.

مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر سیاست های استکباری

حجت الاسلام و المسلمین ملکی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس اظهار داشت: مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر سیاست های استکباری دولت مردان آمریکا از ابتدای انقلاب تا به امروز که با سیاست های استکباری مانع پیشرفت ملت های جهان و باعث جنگ هایی که در دنیا شده است.

وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با دانش آموزان و دانشجویان افزود: برخی از مسئولین ما که طبل مذاکره را می زنند باید متوجه باشند که رهبری فرمودند مذاکره با آمریکا اشتباه است و کسی که بخواهد وارد مذاکره شود یقینا به انقلاب هیچ اعتقادی ندارد.

تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم و انقلابی بزرگتر از انقلاب اول

سرگرد حبیبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس بیان داشت: امروز روز ملی با استکبار است، تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم و انقلابی بزرگتر از انقلاب اول است. در زمان گذشته شاید کسی متوجه این موضوع نمی شد چون انقلاب اول انقلابی علیه استبداد و انقلاب دوم انقلابی علیه استکبار بوده است و استکبار را در زمان حال متوجه می شویم.

وی افزود: بر اساس تحریف و سهل انگاری بعضی از مسئولین مسئله انقلاب علیه استکبار در حال تحریف شدن بود یعنی اینکه استکبار و دشمنی در جهان وجود دارد که ما برای انان انقلاب کردیم، برای نسل امروز باید توضیح داده شود که راه حل مشکلات تعامل با دشمن نیست.

 

آموزش درست به جوانان راه پیشرفت کشور

لیلا واثقی، فرماندار شهرستان قدس در راهپیمایی ۱۳ آبان اظهار کرد: راه پیشرفت کشور در این است که ما جوانان نسل امروز را آموزش درست بدهیم و در تمامی ابعاد فرهنگ سازی انجام دهیم و جوانان خود را پرورش دهیم تا رهرو راه کسانی باشند که با اعتقادات درست در راه کشور خون خود را اهدا کردند.

فرماندار شهرستان قدس تصریح کرد: در تاریخ ثابت شده است که در تمامی عرصه ها آمریکا نخواسته است با ایران کنار بیاید و به مواردی که در سازمان ملل هم رای داده شده هم عمل نکرده است و به همین دلیل منطقی نیست که این ارتباط تا زمانی که بر اساس حقوق هر کشوری تصمیم گیری نشود، برقرار شود.

مقاومت و پایداری ملت ایران نشان دهنده تحقق شعار مرگ بر آمریکا

ابوطالب آذربرا رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس اظهار داشت: غربگرایان داخلی باید دست از تکیه کردن با غربی ها و شعار های خود بردارند و خود کفا باشند و بدانند که کشور ایران روی پای خود ایستاده و هیچوقت به غربی ها و آمریکا اعتماد نمی کند.

وی افزود: مرگ بر آمریکا تا به امروز در کشور ایران محقق شده است، مقاومت و پایداری که ملت ایران در برابر تمامی قدرت های دنیا که علیه نظام جمهوری اسلامی از شروع جنگ تا به امروز داشته اند نشان دهنده تحقق مرگ بر آمریکا است و ملت ایران روز به روز پرقدرت تر از قبل در صحنه حضور دارد.

ما باید با دشمن اصلی خود مبارزه کنیم

حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر منصوری، مسئول معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سخنرانی های اخیر خود نقطه اصلی را به ما نشان دادند، اتفاقاتی در منطقه در حال رخ دادن است و مهم تر از همه این است که بلوغ سیاسی مردم باید به این نکته برسد همانطور که مردم ایران با تسخیر لانه جاسوسی در سال ۵۷ به این بلوغ رسیدند که دشمن اصلی ایران آمریکا است.

وی ادامه داد: پیام امروز ۱۳ آبان این است که اگر ما دشمن اصلی را بشناسیم مسائل کشور را می توانیم به صورت اصلی و فرعی تفکیک کنیم و با دشمن اصلی خود مبارزه کنیم.

شعار مرگ بر آمریکا ابراز تنفر و انزجار ملت ایران به آمریکا

حسین چناقچی، رئیس شورای اسلامی شهرقدس اظهار داشت: مرگ بر آمریکا تنفر و انزجاری است که مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان ابراز می کنند، مرگ بر آمریکا را با انسجام ملت ایران و پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب می توان در جامعه و کشور محقق کرد.

وی ادامه داد: در چهل سال انقلاب اسلامی بی اعتمادی آمریکا به ملت ایران ثابت شده است و در مذاکرات انجام شده آمریکا ثابت کرد که قابل اعتماد نیست و حتی به تعهدات خود نیز عمل نمی کند.

 

استکبار ستیزی یکی از مبانی اصولی جمهوری اسلامی ایران

مسعود مختاری، شهردار قدس اظهار داشت: جمهوری اسلامی دارای مبانی اصولی است که یکی از این مبانی استکبار ستیزی است که از شعارهای اولیه انقلاب است و در راس استکبار جهانی آمریکای جهان خوار است.

وی افزود: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان این پیام را با شفافیت کامل اعلام کردند که ما پیرو ولایت فقیه هستیم و تا زمانی که آمریکا دست از جنایات خود در منطقه برندارد همچنان در راس شعارهای انقلابی خواهد بود.

 

خبرنگار: زهرا کریمی

انتهای پیام/

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.