ایستگاه پایش سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس به جهت تست قند خون و فشار خون در محل نماز جمعه شهرستان قدس برگزار شد .

به گزارش قدس خبر ، در حاشیه مراسم نماز جمعه این هفته شهرستان قدس ایستگاه پایش سلامت به جهت انجام تست خون و فشار خون در کنار ویزیت رایگان شهروندان قدس توسط کارشناسان، دکتران و متخصصین این مجموعه برگزار شد که با استقبال قابل توجهی از شهروندان روبرو شد.

میترا معدنی مسئول آموزش شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس در حاشیه این برنامه به خبرنگار قدس خبر عنوان کرد: یکی از برنامه هایی که در هفته سلامت به صورت روزانه برگزار خواهیم کرد برگزاری ایستگاه تست قند خون و فشار خون است که با رویکرد غلبه بر دیابت برگزار میشود.

وی عنوان کرد: این برنامه از اولین روز اردیبهشت به مدت یک هفته و تا ۷ اردیبهشت ایستگاه های تست قند خون و فشار خون در سطح شهرستان  برگزار خواهد شد تا بتوانیم پایشی در خصوص موضوع دیابت و قند خون را در کنار برنامه های سالیانه انجام دهیم.

مسئول آموزش شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس گفت: موردی که در زمان انجام این تست ها صورت میگیرد این است که موارد ارتباطی با این افراد کاملا پیگیری شده و  همچنین اگر نیاز ارجاع باشد این مورد نیز صورت میگیرد و در ادامه پیگیری های لازم را در خصوص افراد خواهیم داشت.

معدنی در پایان خاطر نشان کرد: برنامه های سال جاری در بیشتر موارد با محوریت آشناسازی شهروندان با دیابت است که با همت مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس و همراهی مجموعه دیگر ادارات و نهاد های شهرستان انجام خواهد شدو امید است بتوانیم دراین راستا تاثیر بسزایی را داشته باشیم .

 شایان ذکر است این موضوع را باید اشاره کنیم که  طی زمانی که  این ایستگاه در محل نماز جمعه برگزار شد بیش از ۴۰۰ نفر از شهروندان ویزیت شدند.

تست قند خون تست قند خون تست قند خون تست قند خون تست قند خون تست قند خون تست قند خون تست قند خون تست قند خون تست قند خون تست قند خون