مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر با حضور پرسنل و کارگران حوزه خدمات شهر شهرداری قدس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر با حضور کارگران، پرسنل، مسئولین نواحی خدمات شهری و معاونین و مدیران مناطق شهرداری قدس و با تجلیل از کارگران زحمتکش حوزه خدمات شهری برگزار شد.

در این مراسم، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری قدس ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت صاحب الزمان امام مهدی(عج) به همه هموطنان، روز جهانی کارگر را به کلیه کارگران و زحمتکشان ایران اسلامی، علی الخصوص پرسنل حوزه خدمات شهری شهرداری قدس که با تمام توان نسبت به پاکسازی معابر و نظافت سطح شهر اقدام می کنند تا محیطی سبز و شهری پاکیزه برای زندگی شهروندان مهیا کنند، تقدیر و تشکر کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری قدس ضمن اشاره به برخی مشکلات اداری پرسنل خدمات شهری در ادوار گذشته، عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهری قدس و همچنین شهردار محترم دستوراتی را برای پیگیری و رفع مشکلات این حوزه در کمترین زمان ممکن صادر کرده و به بنده ماموریت دادند تا با تمام توان و استفاده از همه امکانات نسبت به رفع این مشکل و برآورده شدن درخواست های شما عزیزان اقدام کنم.

وی مراسم روز جهانی کارگر را فرصت مغتنمی برای قدردانی از تلاش های پرسنل خدوم شهرداری دانست و افزود: کارگران حوزه خدمات شهری نقش بی بدیلی در ایجاد آرامش و آسایش شهروندان ایفا می کنند که باید با فراهم سازی مطالبات پرسنل این حوزه، از تلاش های این عزیزان قدردانی کنیم.

در ادامه داوود حبیبی مدیر منطقه یک شهرداری قدس ضمن تبریک نیمه شعبان و روز کارگر به همکاران و زحمتکشان حوزه خدمات شهری گفت: حضور مستمر شما همکاران عزیز در سطح شهر و انجام امور خدماتی ماهیت اورژانسی و فوریتی دارد که به هیچ وجه نمی توان شهری را که روزانه بیش ۲۲۰ تن زباله در آن جمع آوری و جابجا می شود بدون حضور شما تصور و مدیریت کرد.

حبیبی در ادامه اظهار داشت: به همین مناسبت و با درک زحمات شما از کلیه همکاران شاغل در این حوزه کمال تشکر و قدردانی را دارم.

حمید کاظمی صیاد، معاون خدمات شهری شهرداری قدس نیز در مراسم گرامیداشت روز کارگر ضمن تشکر از حضور کلیه همکاران حوزه خدمات شهری، معاونین شهردار، مدیران مناطق و مسوولین واحدها در این مراسم، ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی، قائم آل محمد(ص) را به همکاران و حاضرین تبریک و شادباش گفت.

گفتنی است، در ادامه این مراسم و به نشانه تجلیل از کارگران زحمتکش به مناسبت روز کارگر از سیزده تن از پرسنل حوزه خدمات شهری با اهدای لوح سپاس و هدایا تقدیر و تشکر به عمل آمد.