معاون سیاسی انتظامی فرمانداری قدس؛

تبیین سیره شهدا اثربخشی قابل‌توجهی در جامعه دارد

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری قدس گفت: تبیین سیره شهدا برای عموم جامعه اثربخشی قابل‌توجهی را به همراه دارد.

سید رضا اینانلو در گفتگو با قدس خبر گفت: شهدا در هر محل و مکانی که ورود می‌کنند تحول ژرف و اثربخشی بالایی را ایجاد می‌کنند و در جمله ای دیگر می‌توان گفت حضور شهدا برکت است و هرجایی که ورود پیدا می‌کنند تا مدت‌ها آنجا را از هر لحاظ بیمه می‌کنند.

وی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که تمام دستگاه‌های شهرستان باید آن را مدنظر قرار بدهند موضوع شهدا است و طی هفته‌های اخیر نیز ما شهید بزرگوار، سردار همدانی را که در مأموریت مستشاری در سوریه بود را ازدست‌داده‌ایم و در همین خصوص لازم است در سطح شهرستان در خصوص تکریم این شهید بزرگوار اقداماتی انجام شود.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری قدس گفت: در جلسه‌ای دستورات و موارد مورد تأکید به شهرداری و دانشگاه آزاد شهرستان قدس و تعدادی دیگر از مجموعه‌های فرهنگی شهرستان را برای تکریم و تبیین سیره شهدا علل خصوص سردار شهید همدانی داده شد تا در این خصوص ما بتوانیم قدمی هرچند کوچک برداشته باشیم.

اینانلو افزود: همه ما باید به این نکته توجه داشته باشیم که هرگاه شهیدی به شهر وارد می‌شود و یا نسیمی از بوی شهدا در شهر می‌پیچد آن شهرستان تغییراتی در تمام حوزه‌ها پیدا می‌کند و با اندکی توجه می‌توان به‌صورت مشهود همه این موضوعات را دید و همین مهم ما را باید بر این دارد تا بیشتر در این مسیر حرکت کنیم.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری قدس بیان کرد: موضوع دیگری که لازم است بیان کنم این است که طی مدت کوتاهی که در این شهرستان حضور دارم با بررسی‌های انجام‌شده به این نتیجه رسیدم که تعامل و همدلی مناسبی در این شهرستان وجود دارد و به‌واقع اگر این‌چنین شهرستان به‌پیش برود تأثیرات بسزایی در سطح شهرستان خواهد داشت.

وی ادامه داد: همدلی و هم‌زبانی بین سئولان بسیار حائز اهمیت است و در کناران نیز وجود مردمانی ولایت مداری شهیدپرور مانند شهر قدس می‌تواند راهگشای بسیاری از مسائل باشد و این اتحاد امید است همچنان ادامه پیدا کند تا نتایج قابل‌قبول و ارزنده‌ای برای شهرستان به ارمغان بیاید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در این شهرستان مشکلاتی که زمان‌های زیادی شهروندان با آن روبرو هستند در کمترین زان ممکن مرتفع شده و آرامش و آسایش شهروندی بیش‌ازپیش در این شهرستان فراهم شود و این مهم به‌واقع خواسته تمام مسئولان شهرستان قدس است.

انتهای پیام/ ق

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *