قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: نباید دستاوردهای انقلاب را معطوف به بهان ماه کرد و باید در طول سال که مراسم های متعددی در تقویم گنجانده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، نصرت الله لطفی عصر یکشنبه در همایش شورای سیاستگذاری و راهبری نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار کرد: سال ها است دشمنان انقلاب اسلامی با حربه های مختلف به دنبال تضعیف انقلاب و ارزش های آن هستند و در ماه های اخیر هم با تحریم های اقتصادی سعی در ناامید کردن مردم نسبت به این ارزش ها دارند.

وی افزود: حالا که دشمنان توان مقابله نظامی با ایران را در خود نمی بینند، سعی کرده اند با استفاده از جنگ روانی و اقتصادی مردم را در برابر مسئولان قرار داده و آنان را نسبت به انقلاب دلسرد کنند که به رغم  وجود مشکلات  موجود هنوز هم نتوانسته اند به خواسته های خود دست یابند.

لطفی ادامه داد: برای نشان دادن اقتدار نظام و همدلی مردم با انقلاب باید از هم اکنون در پی برنامه ریزهای متعدد و دشمن شکنانه ای برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب که «چله انقلاب» نام گرفته است باشیم.

وی گفت: نباید دستاوردهای انقلاب را معطوف به بهان ماه کرد و باید در طول سال که مراسم های متعددی در تقویم گنجانده شده، همواره ارزش های انقلاب و رشادت های رسیدن به آن برای همه مردم و بخصوص نسل جوان باز گو شود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: مسئولان و جناح های مختلف در شرایط فعلی بجای آنکه رو در روی یکدیگر با ایستند و همدیگر را متهم کنند، باید به دنبال راهکارهای جدید برای افزایش امید به زندگی در مردم و رفع مشکلات آنان و حراست از انقلاب و آگاه ساختن مردم نسبت به شرایط فعلی باشند.

به گفته لطفی امروز زمان انجام کار سیاسی نیست و بجای شکایت و سیاسی کاری باید با همدلی مقابل هجمه های دشمنان ایستاد./مهر