به داد مردم نفرآباد برسید

بلاتکلیفی مردم ری از چک های بی محل شهرداری منطقه ۲۰ / دلالی خرید خانه برای توسعه حرم

چک های شهرداری در سه مرحله داده می شود یک چک پیش پرداخت و مرحله دوم را پس از تخریب ملک می‌دهند که خیلی از اهالی بعد از اینکه تخریب کردند چک دوم را به آنها ندادند و اکنون آواره اند.

 به گزارش قدس خبر به نقل از  سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظیم سال های متمادی است که در دستور کار تولیت آستان قرار دارد و برای تحقق بخشیدن این امر، اقدام به خرید منازل مسکونی ضلع جنوبی حرم که مشهور به نفر آباد و هاشم آباد است کرده اند.

در این راستا تولیت آستان حضرت عبدالعظیم با واسطه کردن شهرداری منظور خرید این بخش از شهرری اقدام نموده است، از سوی دیگر شهرداری نیز با واسط کردن یک شرکت پیمانکاری برا انجام این امر اقدام کرده است.

در بررسی های میدانی خبرنگار ما به نکات قابل توجهی در خصوص اجحاف شهرداری و تولیت آستان نسبت به مردم این منطقه شده ایم که بخشی از آن را در گفتگو با یکی از اهالی این منطقه در ادامه می خوانید:

ابوالقاسم بهروز یکی از اهالی است که در دام شرکت پیمانکاری افتاده است، وی می گوید ملک مورد نظر به نام همسرش بوده و آنقدر زمان اجرای این پرژه به طول انجامیده که همسرش به دیار باقی شتافته است.

وی همچنین می گوید کوتاهی شهرداری در پرداخت چک های منازل خریداری شده منجر به خسارت های فراوانی به مردم این منطقه گردیده است.

از سویی واسطه گری های چند جانبه برای پاسخگو نبودن مسئولان معضل دیگری بود که این شهروند نفرآبادی به آن تاکید داشت.

گلایه دیگر ابوالقاسم بهروز به نحوه قیمت گذاری ملک ها بود که به گفته وی ملاک و معیار خاصی نداشت.

وی همچنین عنوان کرد: چک های شهرداری در سه مرحله داده می شود یک چک پیش پرداخت و مرحله دوم را پس از تخریب می‌دهند که خیلی از اهالی بعد از اینکه تخریب کردند چک دوم را به آنها ندادند و اکنون آواره اند.

بهروز در پایان خاطرنشان کرد: در واقع این طرح را افرادی به نیابت از شهرداری انجام می‎دهند و بعد املاک را به شهرداری می‎فروشند و سپس شهرداری این املاک را به تولیت حرم می فروشد چراکه تولیت حرم آنقدری زیرک است که خودش را با مردم درگیر نمی کند.

NafarAbad (1) NafarAbad (2) NafarAbad (3)

ادامه دارد. . .

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *