مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرک‌های غرب تهران خبر داد؛

برگزاری اولین جشنواره ملی آب و فاضلاب با رویکرد دانشگاه و صنعت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرک‌های غرب تهران گفت: اولین جشنواره ملی آب و فاضلاب با رویکرد دانشگاه و صنعت با حمایت این شرکت برگزار می‌شود.

 به گزارش قدس خبر ،منصور جنتی گفت دانشگاه آزاد اسلامی با مشارکت و حمایت آبفای شهرها و شهرک‌های غرب تهران اولین جشنواره ملی آب و فاضلاب را با رویکرد دانشگاه و صنعت برگزار می‌کند.

وی بیان کرد: مهم‌ترین محورهای این نمایشگاه تخصصی و جشنواره ملی آب و فاضلاب عبارت از تصفیه انواع فاضلاب، کاربرد فناوری‌های نوین در صنعت آب و فاضلاب، راهبری و نظارت بر تأسیسات آب و فاضلاب، بهینه‌سازی مصرف منابع و انرژی با رویکرد محیط زیست، مدیریت منابع آب و مدیریت عرضه و تقاضا در آب و فاضلاب است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرک‌های غرب تهران تصریح کرد: مدیریت بحران در مهندسی آب و فاضلاب، اقتصاد در مهندسی آب و فاضلاب، ارزیابی مشکلات فنی و اقتصادی در زمینه استفاده مجدد از پساب، ملاحظات حقوقی در مهندسی آب و فاضلاب و استقرار سیستم‌های مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت آب و فاضلاب از دیگر محورهای این نمایشگاه است.

وی پایان خاطر نشان کرد: اولین جشنواره ملی آب و فاضلاب از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب از ۷ تا ۹ اردیبهشت‌ ماه جاری در برق آلستوم واقع در ستارخان برگزار می‌شود.

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *