به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر– با هدف ارتقای دانش سوادآموزان و تاثیر بر خانواده ها کارگاه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی توسط نهضت سوادآموزی و با همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان قدس برگزار شد. محمدرضا بهمنش،مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس در این رابطه به  پانا گفت: این کلاس ها در […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر– با هدف ارتقای دانش سوادآموزان و تاثیر بر خانواده ها کارگاه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی توسط نهضت سوادآموزی و با همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان قدس برگزار شد.

محمدرضا بهمنش،مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس در این رابطه به  پانا گفت: این کلاس ها در راستای اجرای هماهنگی های بعمل آمده بین سوادآموزی و معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان قدس انجام می شود.

وی تأکید کرد: استقبال سوادآموزان از این کلاس ها بسیار خوب بوده و خواستار استمرار آن هستند. امید داریم که دانش خانواده ها و شرکت کنندگان در این کلاس ها تاثیر مستقیمی بر زندگی روزمره آن ها داشته باشد.

سپس ، در ادامه ،مریم درزی کارشناس مسئول سوادآموزی شهرستان قدس گفت: هدف از برگزاری این کلاس ها افزایش میزان آگاهی سوادآموزان است. به گونه ایی گه سوادآموزان عزیز علاوه بر آموختن سواد خواندن و نوشتن، سواد کاربردی مفاهیم اجتماعی لازم برای زندگی را نیز در این کلاس ها بیاموزند. امیدواریم این کارگاه ها میل و انگیزه حضور سوادآموزان را افزایش دهد.