رئیس شورای اسلامی شهر قدس گفت: برنامه‌ریزی مطلوب موجبات کاهش زمان تحویل پروژه‌ها را فراهم کرده و لازم است مجموعه مدیریت شهری توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشد.

به گزارش قدس خبر ، بهزاد هرمزی در جلسه شورای اسلامی شهر قدس که با حضور شهردار ،معاون فنی عمرانی شهرداری  و رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد ضمن گرامیداشت ایام اظهار کرد: هفته تربیت‌بدنی فرصتی بسیار ارزشمند برای فراگیرتر کردن فرهنگ ورزش است.

وی افزود:  با توجه به  همه کمبودها  در سطح شهرستان  مجموعه اداره ورزش و جوانان شهر قدس و مجموعه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قدس قدم‌های خوبی را در این خصوص برداشته و توانسته‌اند وضعیت ورزش را در سطح شهرستان به جایگاه مطلوبی برسانند که زحمات همکاران و هیئت‌های ورزشی از اهم موجبات این  دستیابی است.

رئیس شورای اسلامی شهر قدس عنوان کرد: امروز بسیار لازم است که برای بهبود مصرف کردن داشته‌ها در سطح شهرستان برنامه‌ریزی ویژه‌تری انجام شود  تا چندین پروژه اصلی شهر قدس مانند آمفی‌تئاتر در اسرع وقت به نتیجه رسیده و به پایان برسد تا در اختیار شهروندان قرارگرفته و بهره‌برداری از آن آغاز شود .

وی بیان کرد: توجه به دغدغه‌های مردم ازجمله مسائل اصلی و همیشگی شورای دوره چهارم بوده است اما برخی مشکلات که گریبان تمام شهرداری‌ها را در حوزه درآمدی طی سال‌های اخیر گرفته مقداری خدمات را کاهش داده است  اما با برنامه‌ریزی مطلوب خدمات خوبی  تا هم‌اکنون به نتیجه رسیده است و در ادامه نیز تلاش روزافزون برای ارائه بیشتر خدمات به شهروندان  را پیگیری خواهیم کرد.

هرمزی گفت: طی هفته‌های اخیر اقداماتی در خصوص افزایش خانه‌های فرهنگ در برخی از مناطق شهر قدس در حال انجام است که این سه خانه فرهنگ  در شهرک بهشتی، جوادآباد و خیابان  استقلال  قرار دارد و امیدواریم با تلاشی که مجموعه مدیریت شهری دارد  در اسرع وقت موضوعات را پیگیری کرده و شاهد اتمام این سه پروژه باشیم.

هرمزی در خاتمه متذکر شد: طبق موضوعاتی که بیان شد امیداست برنامه‌ریزی‌های مطلوب در کمترین زمان ممکن تدوین شود تا خدمات به‌صورت متوازن و متعارف در سطح شهر آغاز و به پایان برسد تا وظیفه‌ای که بر گردن ما نهاده شده به‌خوبی به نتیجه رسانده باشیم .