امام جمعه شهرستان قدس:

بدگویان در مورد شورای نگهبان مفسدین فی العرض هستند

میر احمدی گفت: آن کسانی که تایید صلاحیت نشدند باید به خود برگردند و دلیل را بیابند و هیچ کس حق بدگویی در خصوص فقهای شورای نگهبان را که مورد اعتماد رهبری و همچنین مردم اند را ندارد و در غیر این صورت مفسد فی العرض محسوب میشوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل قدس خبر، حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالقاسم میر احمدی در خطبه اول نماز جمعه این هفته شهر قدس که با حضور پرشور نمازگزاران برگزار شد اظهار کرد: خودم و همه شما را به رعایت تقوا الهی دعوت میکنم چرا که تقوا تنها ملاک انسان در پیشگاه حق تعالی است.

وی در ادامه گفت:خداوند برای هدایت امت ها در اعصار مختلف، پیامبرانی را فرستاد و به آن ها فرصت داد تا هدایت شوند اما هنگامی که امت ها عصیان کردند ایشان را گرفتار عذاب الهی نمود و به آیندگان درس عبرت داد.

میراحمدی افزود: امروز در کشور جمهوری اسلامی، تدین ملت و ایمان آنان به خداوند و ائمه اطهار است که موجب برکات سرشار و حفظ انقلاب شده است و حتی اگر ملت ما هم قدردان خون شهدا و مومن به صراط مستقیم الهی نباشد و کفر بورزد دچار سخت ترین بلایا و عذاب الهی و گرفتاری ها خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین میر احمدی در پایان خطبه نخست نماز جمعه این هفته شهرستان قدس خاطر نشان کرد: امروز اگر جمهوری اسلامی به خوبی در مسیر پیشرفت و عزت و افتخار در حال حرکت و قدم برداشتن است به همین خاطر است چرا که مسیر انقلاب همتراز با اسلام است و در این  راه پشتوانه بزرگی به نام مردم و راهنمایی به نام ولی فقیه دارد.

امام جمعه شهرستان قدس در  خطبه دوم نماز عبادی سیاسی این هفته عنوان کرد: هفته گذشته سالروز ارتش و نیروی زمینی بود و امروز که  جمعی از ارتشیان غیور نیز در نماز عبادی سیاسی شهرستان قدس حضور دارند این روز را به تمام دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی و خصوصا نیروی زمینی تبریک عرض کرده و از خداوند منان آرزوی توفیق و سلامت را داریم.

وی افزود: دیگر مناسبتی که در هفته آینده داریم، سالروز فرمان تاریخی امام مبنی بر تشکیل سپاه پاسداران است و همه ی ما بر این موضوع واقفیم که این سپاه است که در کنار دیگر دستگاه های نظام در عرصه های مختلف موجب اقتدار جمهوری اسلامی شده و در روز های سخت جنگ تحمیلی و امروزه اگر سپاه نبود کشور هم نبود

سید ابوالقاسم میراحمدی اظهار کرد: یکی از وقایعی که در بیست و چهار ساعت گذشته شاهد آن بودیم اعلام کاندیدا های احراز صلاحیت شده ریاست جمهوری است و شورای نگهبان از میان عده کثیری که بنا به دلایل مختلف از جمله تکلیف و تاثیر و برنامه و متاسفانه برخا برای تمسخر و … پا به عرصه ی انتخاباات نهاده بودند، شش نفر را واجد شرایط شرکت در انتخابات اعلام کرد.
وی تصریح کرد: آن کسانی که تایید صلاحیت نشدند باید به خود برگردند و دلیل را بیابند و هیچ کس حق بدگویی در خصوص فقهای شورای نگهبان را که مورد اعتماد رهبری و همچنین مردم اند را ندارد و در غیر این صورت مفصد فی العرض محسوب میشوند.

حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی در پایان خطبه دوم نماز جمعه  متذکر شد: ملت ایران باید هشیار باشند و فریب حربه های غربی ها برای التهاب در حماسه بزرگ مردم در انتخابات را نخورند چرا که نظام سلطه و استعمار به دنبال فروپاشی نظام از طریق فریب مردم است که البته این آرزو را به گور خواهد برد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *