فرمانده انتظامی شهرستان قدس ؛

باند سارقان منازل در شهر قدس متلاشی شد

فرمانده انتظامی شهرستان قدس از دستگیری اعضای یک باند سرقت منزل و کشف ۴۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  قدس خبر ، حجت‌الله کرمی‌زند گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل موضوع این سرقت ها  به‌صورت ویژه در دستور کار پلیسهای تخصصی نیروی انتظامی شهرستان قدس  قرار گرفت.

وی بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی از فعالیت باندی که اعضای آن اقدام به سرقت از منازل می‌کردند، مطلع و طی مراحل مرتبط با شناسایی محل مخفیگاه انی باند را شناسایی و به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس تصریح کرد: با توجه به میزان اهمیت موضوع  پلیس با تشکیل یک تیم ویژه از مأموران تجسس پلیس آگاهی و  هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه برای متلاشی کردن این باند سرقت وارد عمل شده و متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی گفت: در ادامه مأموران نیروی انتظامی شهرستان قدس  در بازرسی هایی که از مخفیگاه متهمان داشتند ، لوازم سرقتی از جمله سینمای خانگی، ال‌سی‌دی، کیف‌دستی مردانه، کیف‌دستی زنانه، دینام کولر، کیس کامپیوتر و … را کشف کردند.

کرمی‌زند در پایان متذکر شد: متهمان در بازجویی‌های تخصصی پلیس، جرم خود را قبول و در ادامه به ۴۵ فقره سرقت از منازل در شهرستان قدس اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *