به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد:

بازدید اعضای شورای اسلامی شهرقدس از کتابخانه حضرت باقرالعلوم(ع)

اعضای شورای اسلامی شهرقدس ضمن تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابداری به پرسنل کتابخانه از مخزن، سالن های مطالعه و خانه فرهنگ کودکان این مجموعه بازدید کردند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، اعضای شورای اسلامی شهرقدس به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از کتابخانه باقرالعلوم که یکی از کتابخانه های زیر نظر شهرداری است، بازدید کردند.
محسن عسگری، ابوطالب آذربرا و نقی علی وند ضمن تبریک این هفته به پرسنل کتابخانه از مخزن، سالن های مطالعه و خانه فرهنگ کودکان این مجموعه بازدید کردند.
اعضای شورا در این بازدید تاکید کردند که کتاب محل تجمع و روش انتقال دانش بشری در تمام قرون و اعصار بوده و علیرغم تغییر در روش‌های مختلف جمع آوری و انتقال علوم و فنون و دانش از نسلی به نسلی دیگر کتاب همچنان ایفاگر نقش اول و اصلی در این امر خطیر و بی‌بدیل بوده است، کتاب دروازه ای به سوی جهان گسترده دانش و معرفت است و ارائه کتاب های خوب، یکی از بهترین ابزارها برای به کمال رساندن انسان هاست.
کمبود کتاب، فرسوده بودن تجهیزات، روشنایی نامناسب و ساعت کم استفاده از سالن مطالعه از مهمترین مشکلات کتابخانه باقرالعلوم است با قول مساعد اعضای شورا ظرف مدت یک هفته مشکل روشنایی و پرده سالن های مطالعه برطرف خواهد شد و تامین تجهیزات سخت افزاری نیز در بودجه سال آینده شهرداری پیش بینی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *