بازدید از روند ساخت پروژه بیمارستان شهرقدس توسط مسئولان کشوری و شهرستانی

مسئولان کشوری و شهرستانی به منظور بازدید از روند ساخت بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی شهر قدس در محل اجرای این پروژه حضور پیدا کردند.

به گزارش پایگاه خبری قدس خبر: در بازدید که با حضور معاون وزیر مسکن ، راه و شهرسازی و فرماندار شهر قدس،رئیس شورای اسلامی شهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان  از پروژه بیمارستان ۱۶۰ تختی این شهرستان انجام شد مسئولان در جریان روند اجرای پروژه بیمارستان  قرار گرفتند.

4

فرماندار شهرستان قدس در این بازدید گفت: با توجه به نیاز شهرستان این بیمارستان در اولویت احداث قرار گرفت و بودجه و اعتبارات لازم به آن تخصیص داده شد تا این پروژه شروع به کار کرد و تا هم اینک نیز با سرعت خوبی در حال انجام است.

حسین کاغذلو افزود: االبته این موضوع را نیز باید مد نظر داشت که تمام موارد مربوط به این پروژه با سرعت مناسبی به حرکت خود ادامه میدهد و این مهم در صورت تخصیص به موقع اعتبارات امکان پذیر است و با توجه به قولهای داده شده به لطف خداوند در روند اجرای پروژه مشکلی نخواهد و طبق قوانین هر گونه نیازی که این پروژه داشته باشد در سطح شهرستان به سرانجام خواهیم رساند.

همچنین معاون وزیر مسکن ، راه و شهرسازی در این بازدید گفت: بیمارستان شهرستان قدس و ملارد ، شهریار یکی از تاکیدات موکد شخص وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی بوده و هست و در جلسات که با وی داشتیم این موضوع را چندین بار پیگیر بوده است.

محمد جعفر علیزاده افزود: بیمارستان شهر قدس به صورت جنرال و در چهار طبقه با ظرفیت ۱۶۰ تخت احداث خواهد شد و با توجه به امکاناتی که دارد تا حد مناسبی میتواند در حوزه بهداشت و درمان نیازهای شهرقدس را فراهم کند.

1

وی تصریح کرد:این بیمارستان در چهار بخش تخصصی داخلی، جراحی، زنان و زایمان، کودکان و نوزادان به شهروندان شهر قدس ارائه خدمات خواهد کرد و با توجه به پیشرفتی که از پروژه طی مدت زمان شروع دیده ایم تا پایان سال۹۵ با توجه به تخصیص به موقع اعتبارات به پایان خواهد رسید.

معاون وزیر راه و شهر سازی افزود: پروژه بیمارستان شهر قدس دارای ۵ اتاق عمل به جزء اتاقی که برای اورژانس نیاز است دارد و همچنین در فضای قابل قبولی با توجه به متد روز دنیا بخش زایمان جانمایی شده است .

علیزاده گفت: همچنین بخش CCU، ICU و NICU نیز در این پروژه گنجانده شده است ولازم به ذکر است با توجه به کمک مدیریت شهرستان و همت مسئولان شهرستان قدس و همچنین پیمانکار پروژه که بارها کار بیمارستانی انجام داده است ، امیدواریم این پروژه در کمترین زمان ممکن براساس زمانبندی انجام شده پیش برود .

وی با اشاره به جلو بودن پروژه به میزان ۴۳/۱ درصد از زمان بندی امید است که مرحله تکمیل این پروژه زودتر از موعد مقرر به سرانجام برسد.

علیزاده در پایان سخنان خود افزود: تمام مسئولان مربوطه باید کوشش خود را داشته باشند تا در خصوص تامین اعتبار اقدامات با سرعت خوبی انجا م شود و در این راستا ما نیز پیگیری های لازم را داریم تا سرعت کار بیشتر شود.

2

خدابخش محمد زاده پودینه رئیس شورای شهر قدس در این بازدید عنوان کرد: دغدغه اصلی مردم این شهرستان بحث درمان و بهداشت است که اینک با شروع این پروژه مقداری از این دغدغه ها مرتفع میوشد و مجموعه مدیریت شهری نیز در خصوص به پایان رساندن این پروژه تمام مواترد قانونی مورد نیاز را به سرعت پیگیر خواهد بود.

وی افزود: اگر نیازی به تملک برای این پروژه باشد این اقدام را نیز در دستور کار قرار خواهیم داد و ادادمه داد: در بحث خدمات زیر ساختی نیز هماهنگی های لازم را با مجموعه ادارات خدمات رسان در شهرستان انجام خواهیم داد تا در این خصوص نیز مشکلی پیش نیاید.

همچنین مهندس خراسانی رئیس شوراس اسلامی شهرستان قدس نیز در این بازدید ضم نابراز خرسندی از حضور مسئولان مربوطه بر سر پروژه و پیگیری مجدانه مسئولان گفت:شهرستان قدس در خصوص مسائل مربوطه با بحث درمان و بهداشت نیاز مبرمی به این بیمارستان دارد که تا هم اینک با توجه به پیگیری های اعضای شورا و مجموعه مدیریت شهرستان رشد قابل توجهی را در زمینه احداث ان شاهد هستیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مجموعه شهرستان اهتمام ویژه ای در خصوص انجام هرچه سریع تر این پروژه دارد و در حال انجام موارد قانونی و تامین اعتبار مورد نیاز از مجاری قانونی است تا میزان مدت احداث پروژه در مورد اسکلت و ساختمان که ۱۸ ماه است را به کمترین زمان ممکن تقلیل دهد.

5 3

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *