شهردار قدس خبر داد:

انتقال سازه میدان قدس به ورودی شهر

شهردار قدس گفت: سازه میدان قدس به ورودی شهر منتقل خواهد شد و احتمال انتقال آن به میدان مصلی بسیار کم است.

محمد صادق کولیوند در گفتگو اختصاصی با خبرنگار قدس خبر اظهار کرد:سازه میدان قدس به دلیل ایجاد کردن مقداری ترافیک و پس زدن این ترافیک به معابر پر رفت و امد شهر یکی از برنامه هایی بود که در دستور کار خود قرار دادیم تا با اصلاح هندسی و جابجایی سازه این میدان مقداری در تسهیل ترافیک این معبر تاثیر گذار باشیم.

وی ادامه داد: یکی از مواردی که باعث شد تا این تغییر را در روزهای تعطیل آغاز کنیم این مهم بود که در متر از دو ماه آینده پل کاروان سرای سنگی که در  شمال شهرستان قدس قرار دارد  افتتاح خواهد شد که این موضوع موجب میشود که مقداری از ترافیک معبر منتهی به این پل وارد شهر قدس شود و روزهای تعطیل  فرصت مناسبی بود تا از کاهش ترافیک بهره برده و عملیات انتقال این پروژه را آغاز کنیم.

شهردار قدس گفت:اصلاح هندسی برخی معابر  و بهبود ترافیک شهرستان  یکی از اولویت های ما است چرا که بر این مهم واقفیم که   در صورتی که نتوانیم ترافیک ورودی شهر را کنترل کنیم در صورت افتتاح پل کاروان سرای سنگی و دیگر پروژه های شهری مشکلاتی در خصوص ترافیک خواهیم داشت.

کولیوند افزود: با توجه به این موضوعات در آغاز جابجایی سازه میدان قدس را در دستور کار خود قرار داده و این جابجایی غاز شده است و به احتال بسیار بالا این سازه به ورودی شهر قدس منتقل خواهد شد که در کنار جاذبه ای که دارد این موضوع برای مسافران و انهایی که ازز این شهرستان عبور میکنند شهرستان قدس را بیشتر بشناسند.

وی بیان کرد: انتقال کامل این سازه به این محل در کمترین زمان ممکن به سرانجام خواهد رسید و بعد از جانمایی دقیق توسط کارشناسان به دلیل اصلاح هندسی معبر چیتگر که توسط اداره ره و شهرسازی در حال انجام است سازه در محل اصلی خود قرار خواهد گرفت و احتمال ضعیفی برای انتقال سازه به میدان مصلی شهرستان نیز متصور است.

شهردار قدس در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: اصلاح ریفویژ های این محدوده نیز یک و نیم متر کاهش یافت که این خود موجب میشود به دلیل وجود ایستگاه  تاکسی در این معبر که مقداری گلوگاه این محل را تنگ کرده بود با وسعت بیشری روبرو شده و ترافیک در این محدوده با روانی بیشتری همراه باشد.

کولیوند در پایان خاطر نشان کرد: به واقع به دنبال این مهم هستیم که در سطح شهرستان در خصوص باحث ترافیکی اقدامات با سرعت صورت بگیرد و در این راه لازم است که شهروندان نیز همراه ما باشند و امید است سال ۹۵ در خصوص پروژه های عمرانی حرکت افزون تری نسبت به امسال داشته باشیم.

میدا نقدس میدان قدس جابجا شد میدان قدس جابجا شد میدان قدس جابجا شد

 

انتهای پیام/گ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *