امام محمدباقر (علیه السلام) فرمودند:
لا فَضيلَةَ كالجِهادِ ، ولا جِهادَ كمُجاهَدَةِ اَلهَوي؛ فضيلتي چون جهاد نيست و جهادي چون مبارزه با هواي نفس نيست (تحف العقول ص 286. مستدرک الوسائل میرزا حسین نوری ج 11 ص 143)
Saturday, 4 April , 2020
امروز : شنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۹ - 11 شعبان 1441
شناسه خبر : 68628
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار شهر قدس, اخبار ویژه, پربازدیدترین‌ها, تیتر یک, خبر تولیدی, گزارش تفصیلی تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱ | 120 بازدید | ارسال توسط :

انتظار مردم شهرستان قدس از نماینده مجلس یازدهم

مردم شهرستان قدس با حضور در پای صندوق های رای و انتخاب نماینده خود، انتظارات خود را از نماینده مردمی بیان کردند.

انتظار مردم شهرستان قدس از نماینده مجلس یازدهم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای خبرگان رهبری با حضور پرشور مردم شهرستان قدس روز جمعه دوم اسفندماه ۹۸ برگزار شد. خبرنگاران قدس خبر با حضور در شعبات مختلف و پوشش اخبار لحظه ای انتخابات، با مردم همیشه در صحنه گفت و گوی صمیمی داشتند و هریک از مردم انتظارات خود را از نماینده مجلس یازدهم بیان کردند که در ادامه گزارش می خوانیم.

 

نماینده مجلس به قوانین احترام بگذارد

خانم میانسالی هدف از حضور خود در پای صندوف ها رای را اهمیت آینده کشور دانست و گفت: نماینده مردم باید صالح، صادق، درستکار و شایسته باشد. انتظارات زیادی از نماینده شهرمان داریم و می خواهیم به قوانین احترام بگذارند و آن را اجرا کنند. آینده کشور به دست نمایندگان مجلس است.

 

نماینده مردمی باید به مردم خدمت کند

جوانی که با نشاط در انتخابات شرکت کرده بود، افزود: ما باید انقلاب اسلامی را حفظ کنیم و پشتیبان رهبر انقلاب باشیم. ما با رای خودمان آینده کشور را می سازیم. نماینده اصلح ویژگی های مورد توجه رهبر انقلاب اسلامی را باید داشته باشد و با این شرایط هماهنگ باشد و به مردم خدمت کند. ما از نماینده آینده انتظار داریم که شرایط فعلی را بهتر از این کند.

پس از ورود به مجلس، مردم فراموش نشوند

خانم دیگری گفت: انتخابات جشن بزرگ و ملی برای ایران است و برای صیانت از خون شهدا در انتخابات شرکت کردیم. برای حفظ انقلاب اسلامی، حاج قاسم ها و شهید حججی هایی رفتند که ما بتوانیم با آرامش در مملکت بمانیم. پس ما هم وظیفه داریم از خون شهدا دفاع کنیم. نماینده اصلح باید حرف مردم را بشنود و درد و دل مردم را بداند و انقلابی باشد. از نماینده خود انتظار داریم که پس از ورود به مجلس، مردم را فراموش نکند و بداند که از بین مردم انتخاب شده است و باید با مردم باشد.

 

به فکر رفع مشکلات مردم و جوانان باشید

مرد میانسالی دیگر بیان داشت: در پای صندوق های رای شرکت کردیم تا کشور را به دست بیگانگان ندهیم. شرکت در انتخابات وظیفه همه ماست. نماینده اصلح مردم باید برای مردم کار کند و دلسوز مردم و جوانان باشد و به فکر رفع مشکلات و بیکاری جوانان باشد.

نماینده انقلابی به دنبال عکس سلفی و جناح بازی نیست

جوان انقلابی گفت: با اینکه مشکلات مختلفی از جمله مشکلات معیشتی در کشور وجود دارد اما مانع حضور مردم در انتخابات نیست. شرکت در انتخابات وظیفه همگانی است و با حضور خود در انتخابات به خون شهدا ارزش می دهیم علیرغم اینکه برخی نمایندگان با ورود به مجلس کوتاهی به انقلاب و شهدا دارند اما ما همیشه در صحنه هستیم تا کشورمان سربلند باشد. شجاعت، جدیت و تاثیرگذاری در کار از جمله ویژگی های نماینده مردم است. نماینده مردم باید بتواند قوانینی را تصویب کند تا مشکلات کشور برطرف شود. نماینده مردم نباید به فکر عکس گرفتن در مجلس باشد و نباید سرگرم رانت و جناح بازی باشد و باید مشکلات اقتصادی و کارآفرینی را به صورت کارشناسانه برطرف کند.

 

نمایندگان نباید به دنبال وعده و وعید باشند

پدری که از بیکاری جوانان درد و دل می کرد، گفت: ما رای دادیم تا کشور قوی داشته باشیم. اگر نمایندگان واقعا توانایی داشته باشند می توانیم سربلند باشیم. نمایندگان برای رفع مشکلات باید شهامت و پشتکار داشته باشند. مردم همیشه در صحنه های انتخابات بوده و هستند و نمایندگان نیز باید به خواسته های مردم توجه کنند. نمایندگان نباید به دنبال وعده و وعید باشند. بیکاری جوانان مشکل مهم جامعه است و نماینده مردم باید به فکر رفع بیکاری جوانان باشد.

 

نماینده مردمی وجدان کاری داشته باشد

خانم جوانی گفت: حضور در انتخابات یعنی وحدت و یکپارچگی مردم و پشتیبانی از ولایت فقیه. نماینده مردمی باید وجدان کاری داشته باشد و به وعده های خود عمل کند و وظایف خود را انجام دهد. نماینده مردمی باید دلسوز مردم باشد و به بیکاری جوانان و حقوق بانوان در جامعه رسیدگی کند.

نماینده مجلس یازدهم به جوانان میدان دهد

جوان رای اولی با ثبت اولین مهر انتخاباتی در شناسنامه خود افزود: شرکت در انتخابات یعنی اطاعت از رهبری تا جمهوری اسلامی ایران تداوم داشته باشد. از نماینده مردم انتظار دارم که به جوانان میدان دهد و مردم را در مجلس فراموش نکند. نماینده مردمی باید به معیارهای رهبری را داشته باشد و از سردار شهید سلیمانی الگوبرداری کند.

 

نماینده مردمی به تولیدات داخلی متکی باشد

شهروند دیگر گفت: حضور در انتخابات موجب حفظ و افتدار نظام است. نماینده مردم که وکیل مردم است باید با درایت، با سواد و کارآمد باشد و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند نماینده مردم باید متدین، مومن، متخصص، متعهد و دلسوز مردم باشد. نماینده مردمی باید به فکر وضع قوانین به نفع مردم باشد و بتواند به مردم خدمت کند تا مشکلات کمتر و رفاه مردم بیشتر شود. ما باید متکی به تولید داخلی باشیم و مشکلات و موانع تولید باید وضع قوانین درست برداشته شود.

 

انتهای پیام/

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.