امام محمدباقر (علیه السلام) فرمودند:
لا فَضيلَةَ كالجِهادِ ، ولا جِهادَ كمُجاهَدَةِ اَلهَوي؛ فضيلتي چون جهاد نيست و جهادي چون مبارزه با هواي نفس نيست (تحف العقول ص 286. مستدرک الوسائل میرزا حسین نوری ج 11 ص 143)
Tuesday, 17 September , 2019
امروز : سه شنبه, ۲۶ شهریور , ۱۳۹۸ - 18 محرم 1441
شناسه خبر : 47379
  پرینتخانه » اخبار شهر قدس, اخبار ویژه, تیتر یک, خبر تولیدی, گفتگو, محله اسلامی تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵ | 133 بازدید | ارسال توسط :

اقتدار ایران عامل بازدارنده حضور نظامی دشمن است

دبیراجرایی قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس با اشاره به پروتکل‌های یهودیت در تشریح معامله قرن گفت: اقتدار نظامی، اقتصادی، دفاعی و امنیتی ایران بر جهان ثابت شده است.

اقتدار ایران عامل بازدارنده حضور نظامی دشمن است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، معامله قرن را از ابعاد مختلفی می توان مورد بررسی قرارداد و اینکه این طرح با شکست مواجه خواهد شد و آیا ارتباطی با سفرهای اخیر مقامات امریکا به منطقه دارد یا خیر و اثبات اقتدار ایران و شکست های پی در پی اسرائیل از جبهه مقاومت و نابودی رژیم صهیونیستی مباحثی است که در گزارش تحلیلی زیر بررسی شده است.

در این گزارش با ذکر مقدمه ای از نحوه شکل گیری رژیم صهیونیستی، گفت و گویی اختصاصی با حسین محمودیان، دبیراجرایی قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس انجام شد.

جریان انحرافی یهودیت از صدر اسلام
محمودیان در بررسی جریان انحرافی یهودیت اظهار داشت: در بررسی جریان انحرافی یهودیت از صدر اسلام می بینیم که این جریان به دنبال حذف فیزیکی پیامبر و دین اسلام به عنوان دین آخر الزمان و در نطفه خفه کردن جریان اسلامیت بوده است. لذا عناصری که در دوره های صدر یهود و نصارا بوده و این جریان را شکل می دادند، از پیش از اسلام، اقوال و آرای گذشته خود را برای رقم زدن به این جریان راه انداختند.
وی افزود: قوم یهود، ۱۵ سال پیش از به دنیا آمدن پیامبر در منطقه جزیره العرب مستقر می شوند و این نشان دهنده این است که این عداوت و دشمنی پیشینه و ریشه مذهبی و دینی دارد که در سه قسمتی از منطقه که احساس می کردند محل ولادت پیامبر است، مستقر شدند. جریان صدر اسلام با تدبیر الهی طوری رقم خورد که پیامبر در دورانی متولد شدند که همانند اعجاز الهی زمان حضرت موسی و عیسی، که با توجه به سفر پدرشان، دوران طفولیت خود را در دامن حلیمه سعدیه بودند و از میدان یهود محفوظ بودند. آنها احساس می کرند که برای تبیین و تبلیغ هر دینی باید منابع مالی را در نظر گرفت، و حضرت خدیجه به عنوان اولین بانو مسلمه نیز با تزریق مالی از تبلیغ دین پیامبر حمایت کردند.
محمودیان ادامه داد: در کتاب مقدس قرآن در بخش های مختلف، عدم ولایت پذیری زیر سیطره نصارا و یهود به صراحت بیان شده و ما مسلمین نباید زیر این سیطره برویم. خداوند خالق یهود و مسلمین است و هیچ کس جز خدا علم و اشراف نسبت به فتنه گری های یهود ندارد. این طایفه از یهود، فتنه گری می کنند و انحرافاتی در دین را رقم می زنند و در قرآن نیز آمده است همانطور که به پیامبران دیگر خدا نیز افترا زده اند و یهود را فرزند و دوست خدا می دانستند. این مباحث انحرافی در آینده تشدید شد و علاوه بر تحریف تورات، به مرور یکسری کتاب های دینی به این کتاب اضافه شد و پروتکل های دانشوران صهیونیسم شامل ۲۴ پروتکل اصلی رقم زده شد و کتاب تلمود، نیز بستری برای تفکرات انحرافاتی ایجاد کرد.

بندهای ۲۴ گانه پروتکل یهودیت
دبیر اجرایی قرارگاه فرهنگی بیان داشت: امروز آنچه که در جامعه جهانی اتفاق می افتد زایده این نوع تفکر انحرافی و برگرفته از این پروتکل است. در پروتکل اول آمده، حق با زور است و دوم اینکه شالوده تفرق یهودیت باید از بین برود و یهودیت باید به یک تعامل و هم افزایی برسد. در پروتکل سوم، نماد واقعی اقتصاد را نماد افعی می دانند و این افعی باید در دست کسی باشد که قابلیت حفظ اقتصاد جهانی را داشته باشد و اقتصاد جهانی را از آن خود می دانند. جمهوریت را از دین یهود تعریف می کنند و آزادی خواهی را برای خود می دانند و حکومت یهودی مقتدر را می خواهند شکل دهند و اینکه اقتدار از چه راهی کسب می شود برای آنها اهمیت ندارد.
وی گفت: در این پروتکل انحصار زمین را مخصوص یهود می دانند چون در تلمود این باور انحرافی ایجاد شده که زمین را خداوند به وارثین خود داده و این وارثین یهود هستند و خود را وارث کل زمین می دانند و منظورشان از ارض موعود آن چیزی است که به آن وعده داده شده و آدم های روی این زمین، برده ما هستند و همه ابزارها و خدمت ها باید در خدمت ما باشد. در پروتکل هفتم، اسلحه و جنگ افزارهای مهم جهان باید در اختیار آنها باشد و کسی حق داشتن تسلیحات نظامی ندارد و کسی نباید از گنبد آهنین آنها فراتر برود. همچنین گمراهی در حقوق بین الملل باید به نفع اسرائیل باشد و دادگاه لاهه و سازمان ملل تحت تأثیر آنهاست و از هر ابزاری برای در اختیار قرارگرفتن تحت سیطره خود استفاده می کنند.
وی ادامه داد: تعلیم آزادی در جهان باید مطابق آموزه هایی باشد که صهیونیست می خواهد و در کشوری مانند ایران، جمهوریت باید طبق خواسته آنها باشد. استقلال از دید آنها نباید نافی سیاست های پروتکل صهیونیست باشد. پروتکل دهم، نمای بیرونی صحنه سیاسی یهود بر پایه اصل حرام زادگی و حاکمیت های نامشروع باید رقم زده شود. علاوه بر این، برنامه های قانون اساسی باید مطابق با سیاست آنها بوده و در غیر اینصورت به دنبال نابودی آن سیاست هستند. آزادی نیز باید طبق خواسته آنها باشد و حتی رسانه های بزرگ جهان زیر سیطره صهیونیسم ساخته شده است و کسی آزادی بیان ندارد و طبق عملیات روانی توسط افراد خاص این زنجیره ساخته شده و یکی از محورهای اصلی آن بهاییت است که از برده های صهیونیسم است.
محمودیان در تشریح بندهای دیگر این پروتکل گفت: نیاز به مسائل سیاسی، تفریحات و سرگرمی ها باید مطابق با تعریف پروتکل صهیون در همه جای دنیا باشد و بسیاری از قیدها مانند حجاب و ازدواج تحت سیاست های آنهاست و دین آینده را یهودیت می دانند تا زمانی که خود بخواهند. حملات بیوتروریسم در تمام نقاط دنیا و تنظیم جمعیت طبق خواسته آنها باید باشد و زمانی که احساس کنند این زندگی منافعی برای آنها ندارد، افراد را با روش های مختلف مانند سموم و غذای ناسالم و حملات بیوتروریسم از بین می برند و در کشورهای افریقایی بسیار دیده شده است. پروتکل بعدی در بحث عقیم کردن که شامل عدم فرزند آوری و فرزند کمتر زندگی بهتر و مسائل مختلف و حتی با تغذیه ناسالم که به مرور جمعیت جهان را کاهش می دهند چون این منابع زمینی برای صهیون است.
وی ادامه داد: آنها وکالت قضایی را تنها از آن خود می دانند و هیچ کس را برنده مناقصه ای نمی دانند و اگر غیر یهودی طرف معامله ای باشد حتی اگر حق با یهود نباشد باز هم صاحب حق یهود است. قیام یهود در جهان آینده با جنگ آخر الزمان، پروتکل بعدی است که این قیام در منطقه آرماگدون تشدید پیدا می کند. امروز جنگی که در منطقه سوریه و لبنان شکل می گیرد، منشأ و بازخورد آن به تفکر آنان و قیام آخر الزمان و قیام نهایی یهود مربوط می دانند.
محمودیان با اشاره به بخش دیگر پروتکل یهودیت گفت: در بخش دیگر از این پروتکل آمده که اندیشه ها و تدابیر دفاعی مخفی باید داشته باشند مثلا نام گنبد آهنین امروزه مطرح شده که استفاده از سامانه های شبکه ای و هوشمند دفاعی برای دفاع هوایی و موشکی از شهرک های صهیونیستی به خصوص شهرهای بزرگ که برای خود اتخاذ کرده اند که این گنبد مانند چتر دفاعی است. اما امروزه جبهه مقاومت با استفاده از نسل ترکیبی از نسل های هوشمند و بدنه های رادارگریز و برخی تاکتیک های دفاعی بر این موضوع غلبه کرده و آنها نیز ساکت نمی نشینند و در مقاطع مختلف تاریخ مانند جنگ های اعراب و اسرائیل که در گذشته بوده و جنگ ۳۳ روزه و جنگی که حتی ۲ روز اتفاق افتاد، این ها تست نفوذی می بینند که آیا سلاح های پیشرفته ای که در اختیار نیروهای فلسطینی و جبهه مقاومت قرار دارد تا چه میزان بر آنها می تواند غلبه کند و روزنه ها و آسیب پذیری خود را بشناسند و به نوعی پوشش دهند.
وی خاطر نشان کرد: جبهه مقاومت روز به روز دست برتری خود را نشان می دهد و آن را حفظ می کند و یکی از برکات این جبهه مقاومت و هسته های دفاعی در ورای مرزهای ما که از تخصص بومی و کشور تغذیه می شود، به عنوان خط مقدم ما در مقابل دشمن، دست برتری این جبهه است و آنها نیز از تاکتیک هایی که آسیب دیده اند، سعی می کنند که به نوعی تکنیک جدید را جایگزین کنند. بنابراین اندیشه های دفاعی و پنهان کاری در اصل دفاع از شاخصه های پروتکل آنهاست.
وی در ادامه یادآور شد: در پروتکل بعدی، آنها اندیشه و حق ملت ها در شکایت علیه دولت ها و ملت را علیه دولت برای اعتراض دامن می زنند. اینکه چرا ایران باید در این جا نیز نقش داشته باشد و باید جبهه مقاومت شکل بگیرد، سوالاتی است که توسط مردم دامن زده می شود که مردم در مقابل دولت ها قرار گیرند. این پدیده آشوب افکنی توسط پروتکل صهیون رقم زده می شود. برنامه های مالی یهود و ترویج قمار و اوراق و شکل گیری نظام ربا از سیاسیت های دانشوران صهیون است. در حوزه بیکاری صنعتگران و ترویج مشروب خواری، اگر صنعت کشور تقویت شود این نقطه قدرت ما را به اقتدار می رساند و صنعت به عنوان نقطه ایجاد اقتدار اقتصادی هدف حمله آشوب صهیون است که با خرابکاری و براندازی در حوزه اقتصادی و جاسوسی صنعتی مانند جاسوسی در انرژی هسته ای که منشأ آن اسرائیل بود، بخش دیگر از پروتکل است. در نهایت در پروتکل ۲۴ می گویند که همه چیز باید به احیای پادشاهی داوودی ختم شود منتهی بدون پیامبر الهی. بنابراین برای استقرار یهود برنامه ریزی می کنند.

موازین یهود در تلمود رقم زده شده است
حسین محمودیان، دبیراجرایی قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس، در ارتباط با کتاب تلمود اظهار داشت: تلمود، واژه ای عبری است و از تلمذ یا آموختن گرفته شده که بیانگر تورات شفاهی آنهاست و موازین یهودی را در دنیای امروز رقم میزند. بخشی از آسیب هایی که دنیا در حوزه های مختلف می خورد و جنگ هایی که اتفاق می افتد، زاییده این نوع تفکر است و این تفکر در چهارچوب تفکرات دانشوران است. این کتاب در سال ۱۵۰۰ میلادی توسط خاخام یوخاس نوشته شد و در دو مقطع به آن حاشیه هایی وارد شود و در این کتاب به تحریف تاریخ از زمان خلقت آدم و تیشه به ریشه زدن اصل خلقت و دشمنی با خدا و ترویج شیطان پرستی پرداخته شده و ارزش و شخصیت انسان را به اندازه حیوان می دانند. و در تعالیم افراطی طلب اسلامی نیز نفوذ پیدا کرده اند و ادیان خرافی ایجاد کرده اند تا مسلمین جهان را در گروه های افراطی طلب، شست و شوی مغزی میدهند.
وی در پاسخ به این سوال که با این همه کشتارهایی که در جهان اتفاق می افتد، آیا از جمعیت مسلمین کم می شود یا از جمعیت غیر مسلمین و چرا این اتفاقات و خونریزی ها در کشورهای مسلمین انجام می شود؟ گفت: این ها کسانی هستند که در سرزمین های اسلامی زندگی می کنند و زمین را در حاکمیت خود می دانند و تفاوتی میان انسان و حیوان قائل نیستند و با توجه به آنچه در پروتکل شان آمده است، این اتفاقات باید رقم بخورد ولی نباید اسرائیل و اسرائیلیان در نظر افکار عمومی، افراد خبیث مطرح شوند. این خباثت ها به دست کسانی که خود را مسلمان معرفی کرده ولی از افکار و ایده های شیطانی که آنها دامن می زنند، پیروی می کنند. بنابراین وقتی عمیق تر به موضوع نگاه می کنیم و پروتکل های صهیون را در کنار این حرکت هایی که در عراق و سوریه اتفاق می افتد را کنار هم قرار می دهیم میبینیم که این ها همه زایده همان تفکر است و باعث قوت ایده اسرائیل می شود.

معامله قرن چیست؟
محمودیان ادامه داد: اینکه نیرو های امریکایی امروزه به منطقه بیشتر سفر می کنند و معامله قرن می خواهد اتفاق بیفتد، این معامله چیست؟ معامله چیزی است که باید پیاده سازی شود و اندیشه نهایی را برای آنها دامن بزند و اگر ارض موعود مورد نظر آنهاست و سیاست از نیل تا فرات مطرح است، با اصل ۲۴ پروتکل صهیون متغایر است چون در این پروتکل کل دنیا را برای خود می دانند. اعتقاد آنها در تعالیم تلمودی بر این است که نطفه ای جز نطفه یهود پاک نیست و بهشت را مخصوص یهود می دانند و املاک را باید با زور، خریدن، تطمیع و تشویق در اختیار صهیون قرار داد. اگر صهیونیست با خرید زمین های مردم فلسطین شروع به ایجاد پایگاه جغرافیایی کرد، امروز دیگر مالک شده اند و در مقطع دوم راندن مردم فلسطین به اردوگاه های فلسطینی و آزاد سازی اراضی فلسطین برای شهرک سازی رژیم صهیونیستی است.
وی گفت: سفرهای منطقه ای در جهت هماهنگ سازی است. هیچ سفر سیاسی اتفاق نمی افتد مگر برای تعاملات بینابین و فرصتی برای عرصه های فرامرزی باشد. اما اینکه این سفر ها به مرور هدفمند می شود و همزمانی با حضور نظامی و تقویت نظامی در منطقه اتفاق می افتد، این است که آنها می دانند که منجی عالم بشریت ظهور خوهد کرد و با توجه به تعاریف مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب و حرکتی که به سوی انقلاب جهانی و آماده سازی مقدمات ظهور منجی عالم بشریت(عج)، به صراحت بیان شده، قطعا آنها نیز این تفکرات را دنبال می کنند همانطور که در صدر اسلام درباره پیامبر(ص) نیز این سیاست را پیاده سازی کردند.
وی بیان داشت: این اتفاقات در منطقه برای این اتفاق افتاد که چون سیاست استکبار بر اینست که پیش از حمله نظامی به کشوری، آن کشور را از لحاظ اقتصادی، امنیتی، دفاعی و نظامی ضعیف می کند مانند اتفاقی که در عراق افتاد و در افغانستان نیز با استفاده از جنگ های داخلی این کشور را ضعیف کردند تا بتوانند بر این کشور غلبه کنند. البته در پروژه نفوذ به سران و شیوخ عراق و نفوذ به سران قبایل افغان و گروه هایی مانند گروه طالبان، کار کرده اند و این گروه ها به نوعی بخشی از شاکله و حیات خود را مدیون غرب و استکبار جهانی هستند.

ایران کشوری مقتدر است
محمودیان ادامه داد: اگر به عراق و افغانستان حمله شد اما نتوانستند به ایران حمله کنند، دلیل آن اقتدار نظامی ایران است که ایران به اندازه ای که مورد نظر آنها از لحاظ اقتصادی، نظامی، امنیتی و دفاعی برای حمله ضعیف نیست و آنها ریسک پرخطر نمی کنند. اگر مردم پشت نظام ایستاده باشند این نیروی بازدارنده ای برای آنهاست و وقتی رهبری می فرمایند جنگی نخواهد شد، دلیل آن اقتدار نظامی، اقتصادی، دفاعی و امنیتی ماست. داشتن قدرت چانه زنی در عرصه اقتصاد مانند زیرساخت نفت به عنوان یک منبع طبیعی خدادادی، یک نقطه قوت بر ایران است. موقعیت ژئوپولوتیک و ژئواستراتژیک ایران به عنوان پل ارتباطی غرب و شرق و شمال و جنوب، نقطه حیات آنهاست. اگر چین به غرب کالایی صادر می کند، اگر در این راه مواصلاتی که مرکزیت آن ایران است، مسلما قیمت کالایی که به اروپا میر سد دیگر ارزش اقتصادی ندارد و از سویی دیگر ریسک و خطر گروه های افراطی عرصه ایجاد تبادل تجاری را نخواهد داشت. بخش جامعی از نفت دنیا توسط خلیج فارس و کشورهای حوزه خلیج فارس تأمین می شود اگر در ایران که عنصر اصلی این کار است، جنگی بخواهد صورت گیرد، امریکا به جز پایگاه های منطقه ای چیزی ندارد و اگر بخواهد از کشورهای حوزه که دارای منابع نفتی هستند استفاده کند، مسلما نفت دنیا قطع خواهد شد و ضربه اصلی را اروپا خواهد خورد.
وی افزود: اگر ما اقتصاد نفت پایه را کنار می گذاشتیم و به فرمایش رهبری عمل می کردیم و اقتصاد فرامحصولی را پیگیری می کردیم، بسیاری از این آسیب ها را در این عرصه نداشتیم و حتی کسی جرأت تهدید نداشت. اما آنها به دلیل عزم ملی برای دفاع نمی توانند اقدام نظامی کنند. آنها حتی در سیل ما را رصد می کنند و ما نباید در این موضوع از نظر اقتصادی فریب بخوریم. اقتصاد ما، اقتصاد مقاومتی است. پایداری و اقتدار نظام در سیلی که پیش آمد، نقطه قوتی برای نظام اسلامی است و فرهنگ جهاد و شهادت هنوز در بین مردم زنده است و مردم در عین فشارهای سخت اقتصادی پشیبان این نظام هستند و آنها جرأتی برای حمله نخواهند کرد.

وعده خدا حق است
دبیر اجرایی قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس اظهار داشت: نابودی اسرائیل اتفاق خواهد افتاد و این وعده الهی است و هیچ وقت رسیدن به حکومت جهانی توسط اسرائیل محقق نخواهد شد چرا که آنها پایگاه اجتماعی ندارند. اسرائیل برای چه کسی می خواهد حکومت کند؟
وی افزود: وقتی اقتدار و مقبولیت نظام اسلامی را در تمام دنیا بررسی می کنیم و حتی کشورهایی که پیرو اسلام نیستند و این را از تصویر امام خمینی(ره) که تاجر اندونزیایی یا مالزیایی در بنگاه اقتصادی خود نصب کرده و معتقد است که امام خمینی تنها کسی است که در مقابل سیاست های امریکا قد علم کرده، نفوذ فرهنگ اسلامی و گستردگی این فرهنگ در جهان است. زمانی که مقبولیت جهانی نباشد، حاکمیت مفهومی ندارد. وعده الهی محقق خواهد شد و خداوند دوست ندارد صدایی که فریاد میزند را بشنود مگر اینکه به او ظلم شده باشد. امروزه ندای تظلم خواهی از همه جای دنیا بلند شده است و صرفاً رژیم صهیونیستی و اسرائیل تنها محکوم به فنا نیست، در کشورهای اروپایی و امریکایی نیز این اتفاق در حال افتادن است.
وی ادامه داد: اگر می گوییم اقتصاد ایران دستخوش حوادثی شده است و در بعضی عرصه ها ضعیف عمل کردیم که ضعیف شدیم، را بررسی می کنیم میبینیم که این اتفاق در اروپا و امریکا نیز افتاده است. در ایران علیرغم مسائل اقتصادی، اخلاقیات پابرجاست و موجب ثبات اقتصادی شده است.
محمودیان گفت: وقتی سیل در ایران اتفاق افتاد همه پای کار بودند و در جنگ هشت ساله ، بخش جامعی از تجهیزات نظامی عراق توسط شوروی سابق تأمین می شد و توان امنیتی صدام توسط کشورهای بلوک شرق و غرب پشتیبانی می شد و در نهایت دفاع مقدس شکل گرفت و فرهنگ دفاعی، جهادی و انقلابی و از خود گذشتگی و شهادت طلبی بیشت رقم خورد و بیشینه فرهنگ ما با همان مردم است. در زمان جنگ با دست خالی جنگیدیم و اما امروز برترین تسلیحات منطقه را ایران دارد.
وی تأکید کرد: اینکه این تسلیحات برپایه تولید سلاح است یا خرید سلاح مهم است. رقم تسلیحاتی عربستان بیش از ۱۵ برابر بودجه نظامی ایران است اما برپایه چیست؟ غول های بزرگ غربی و امریکایی امروز فروشنده سلاح هستند و عربستان خریدار این سلاح هاست و در مقابل منابع مالی خود را برای خرید تسلیحات به امریکا و غرب می دهند اما این موضوع برتری دفاعی ایجاد نکرده است. امروز ایران قدرت و برتری دفاعی کسب کرده که بدون حضور نیروی انسانی در عملیات ها پیروز می شود و به اقتدار رسیده است.
ایران پشتیبان جبهه مقاومت و جبهه مقاومت سد دفاعی ایران است
محمودیان گفت: این اقتدار در اختیار جبهه مقاومت است و ایران به عنوان پشتیبان جبهه مقاومت و جبهه مقاومت به عنوان پیشانی و سد دفاعی ایران است. سوریه در زمان جنگ به ایران کمک کرد و پشتیبان مالی، اطلاعاتی و تسلیحاتی ایران بود و امروز ایران اقتدار نظامی خود را در اختیار جبهه مقاومت قرار داده است. باید پیش بینی کنیم که پیشگیری به هنگام از رخداد متصوره در آینده داشته باشیم.
وی گفت: حضور نظامی آنها در منطقه در حال بیشتر شدن است. هرجایی که آنها احساس کنند که شرایط به گونه ای است که احتمال وقوع ظهور در این عرصه متصور و محتمل است، نیروهای خود را در منطقه تقویت و پر رنگ می کنند تا آسیب نبینند. آنها امدادهای غیبی را درک می کنند و مردم باید هوشیار باشند که دچار انحراف فکری و خطا نشوند. دشمن شماره یک ایران مشخص است و ایران تجربه کافی در مقابل دشمن دارد و تهدیدها هیچ تأثیری نخواهد گذاشت.
دبیر اجرایی قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس تصریح کرد: اقتدار را باید از نگاه خودی و از نگاه حریف و از نگاه کشورهای اطراف باید بررسی کرد. اقتدار به نوع تفکر و باور مردم ایران است و اسلامیت و ایرانیت در کنار هم ممزوج شده و اقتدار را شکل داده است. اقتدار ما موجب بازدارندگی حضور نظامی آنهاست و این بازدارندگی نقطه کلیدی است. این جریان ختم به ظهور می شود و رهبری هم تاکید دارند که اسرائیل ۲۵ سال دیگر خود را نخواهد دید، یعنی مقبولیت جهانی ندارد و کسی به اسرائیل را به عنوان کشور نپذیرفته است. اقتدار، جهاد و شهادت طلبی و ایثار باورهای دینی ماست و حضور نظامی آنها در منطقه هیچ اثری برای ما نخواهد داشت.

انتهای پیام/

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.