محسن خزلی گفت: چندین غرفه در سطح شهرستان قدس توسط جهادگران ایجاد شده است و آماده دریافت کمک های مردمی این شهرستان به آسیب دیدگان زلزله غرب کشور هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  قدس خبر، محسن خزلی دبیر قرارگاه جهادی شهید شوشتری شهرستان قدس با اشاره به زلزله شدید غرب کشور اظهار داشت: جهادگران این قرارگاه با ایجاد چندین غرفه در سطح شهرستان قدس در حال جمع آوری کمک های مردمی این شهرستان هستند.

وی گفت: تاکنون ۳ گروه جهادی در سطح شهرستان در حال جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی بصورت غرفه ثابت در میادین مرکزی و اکیپ سیار هستند.

خزلی با توجه به وضعیت آسیب دیدگان این زلزله در غرب کشور خاطرنشان کرد: شب های مناطق زلزله زده بسیار سرد است و مردم که در چادرها به سر می برند، ناگزیرند برای گرم شدن ، از چند پتو استفاده کنند و با توجه به این که فصل از سال ، مردم که از نظر مواد غذایی و آب ، مشکل دارند ، نیاز شدیدی به پتو ، لباس گرم و لوازم گرمایشی دارند.

این فعال جهادی اعلام کرد: گروه های جهادی این قرارگاه عرصه های مختلف بهداشتی، عمرانی، امداد و نجات سازماندهی شده اند.

خزلی در خصوص زمان ارسال این محموله عنوان کرد: قرارگاه جهادی شهید شوشتری صبح پنج شنبه ۲۵ آبان کمک های مردمی این شهرستان را به سمت مناطق زلزله زده غربی کشور اعزام خواهد کرد و هم اکنون جهاد گران با حضوری فعال و موثر در سطح شهرستان در حال جمع آوری کمک های غیر نقدی هستند.

دبیر قرارگاه جهادی شهید شوشتری شهرستان قدس با توجه وضعیت منطقه زلزله زده بیان کرد: به طور خلاصه زلزله زدگان ۳ مورد نیاز فوری دارند:
-پتو ، لباس گرم و لوازم گرمایشی
-مشاوران و روانشناسان
-سرویس های بهداشتی صحرایی
از همه کسانی که می توانند در این زمینه ها کمک کنند انتظار می رود هموطنان خود را در این شرایط سخت تنها نگذارند.