رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس

ارائه خدمات مطلوب در شهرستان نیازمند تعامل بین دستگاه‌های خدمات رسان است

رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس گفت: ارائه هر چه بیشتر و مطلوب‌تر خدمات در سطح شهرستان قدس نیازمند تعامل سازنده و هر چه بیشتر بین دستگاه‌های خدماتی است.

به گزارش قدس خبر، لیلا آجرلو در حاشیه جلسه شورای اسلامی شهر قدس اظهار کرد: مجموعه مدیریت شهری در هرلحظه به دنبال این است که بتواند خدماتی که به شهروندان ارائه می‌کند پایدار و ماندگار باشد که در این راستا نیازمندی‌هایی وجود دارد.

وی افزود: یکی از این نیازمندی‌ها بحث تعامل دیگر دستگاه‌های خدمات رسان در سطح شهرستان است که اگر این مهم وجود نداشته باشد هرگونه تحرکی که توسط شورا و شهرداری صورت می‌گیرد با مشکلاتی روبرو می‌شود که باعث هزینه دوباره و گاها چندباره می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس بیان کرد: این موضوع را لازم است دیگر دستگاه‌های خدمات رسان در سطح شهرستان مانند آب ، برق ،تلفن و گاز که تعدد انشعاب بسیار بالایی را در شهرستان دارند موردتوجه بیشتر قرار دهند و با اتمام به‌موقع و درر اسرع وقت پروژه‌های خود دستان ما را برای خدمت مضاعف در سطح شهر باز بگذارند.

آجرلو گفت: تعداد قابل‌توجهی از معابر و کوچه‌های شهر قدس هم‌اکنون نیاز رسیدگی در حوزه زیرسازی و روسازی است که قبل از اقدام برای اسفالت لازم است دیگر  دستگاه‌های خدمات رسان پروژه‌های خود را در آن مناطق به پایان برسانند تا با این تعامل بتوانیم اقدام جهت روسازی آن معابر را انجام دهیم که این مهم باعث افزایش ماندگاری خدمات و کاهش هدر رفت هزینه‌ها می‌شود.

وی در خاتمه متذکر شد: البته این موارد را درگذشته نیز به دیگر دستگاه‌های خدمات رسان اعلام کرده‌ایم و امید است این تعاملات به سمت و سویی برود که دیگر شاهد این نباشیم که بعد از پایان پروژه‌ها و تکمیل معابر  دوباره شاهد این باشیم که دستگاه‌های حفاری به جان آن معابر افتاده‌اند چراکه این مهم باعث کاهش هدر رفت بیت‌المال شده و رضایتمندی مردم  را در پی دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *