امام محمدباقر (علیه السلام) فرمودند:
لا فَضيلَةَ كالجِهادِ ، ولا جِهادَ كمُجاهَدَةِ اَلهَوي؛ فضيلتي چون جهاد نيست و جهادي چون مبارزه با هواي نفس نيست (تحف العقول ص 286. مستدرک الوسائل میرزا حسین نوری ج 11 ص 143)
Thursday, 6 August , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹ - 17 ذو الحجة 1441
شناسه خبر : 843
  پرینتخانه » دسته‌بندی نشده تاریخ انتشار : 04 اکتبر 2015 - 15:43 | 386 بازدید | ارسال توسط :

احکام فرماندار،معاون سیاسی فرمانداری و بخشدار قدس ابلاغ شد

به گزارش قدس خبر – در جلسه نشست مشترک شورای عالی استان تهران و شورای اسلامی شهرستان قدس که با حضور معاون سیاسی استاندار تهران و نماینده مردم شهریار قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد احکام فرماندار ، معاون سیاسی فرمانداری و بخشدار مرکزی شهرستان قدس به انها ابلاغ شد. بر اساس […]

احکام فرماندار،معاون سیاسی  فرمانداری و بخشدار قدس ابلاغ شد

به گزارش قدس خبر – در جلسه نشست مشترک شورای عالی استان تهران و شورای اسلامی شهرستان قدس که با حضور معاون سیاسی استاندار تهران و نماینده مردم شهریار قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد احکام فرماندار ، معاون سیاسی فرمانداری و بخشدار مرکزی شهرستان قدس به انها ابلاغ شد.

بر اساس این گزارش در این جلسه که با حضور مسئولان ادارات کل مخابرات و راه شهرسازی استان تهران و مجموعه مدیریتی شهرستان و اعضاء هیئت رئیسه شورای عالی استان تهران،شورای اسلامی شهر قدس و معاون فرمندار قدس نیز حضور داشتند و به بررسی مشکلات شهرستان پرداخته تا بتواند راه حل هایی را برای فع آنها پیدا کنند.

جلسه بررسی مشکلات شهرستان قدس با فراز و فرود هایی روبرو بود که بر حساسیت جلسه بیشتر می افزود و هرکدام از اعضاء حاضرر به بیان مشکلات و نقطه نظرهایی در خصوص مشکلات شهرستان برای حاضران عنوان میکردند.

ساعتی ازز جلسه گذشته بود که معاون سیاسی استاندار تهران به همراه سعید ناجی فرماندار شهریار، روحانی فر معاون سیاسی فرمانداری شهریار و چند تن از دیگر افراد وارد جلسه شدند.

444_001

سید شهاب الدین چاووشی در این جلسه بیان کرد: یکی از موضوعاتی که لازم است به آن بیشتر در خصوص شورا ها پرداخت این است که موارد مرتبط با کار شورا ها بیشتر تبین شود چرا که جایگاه و منزلت شوراهای شهر و روستاو استان بسیار بالا است چرا که این مجموعه بر پایه رای مردم استوار است .

وی افزود: بهتر است شورا ها در مسائل با بررسی و وسعت دید بیشتری وارد شوند و از اینکه بشوند شورای شهدرداری و دیگر امور را رها کنند دوری کنند چرا که شورا ها نقش موثری در مجموعه ها دارا بوده و برخی از پارلمانهای شهری و استانی میتوانند به طور مستقیم نظرات و پیشنهاداتی را به دولت و مجلس بدهند که ای مهم یکی از بزرگترین ظرفیت های شوراهای اسلامی است.

گروسی_001

در ادامه این جلسه حسین گروسی نماینده مردم شهریار قدس و ملارد به بیان مشکلات شهرستان پرداخت و در خصوص به سرانجام نرسیدن پل غیر هم سطح شهر قدس که مدت زمان بسیاری از آغاز احداثش میگذرد و نا تمام مانده و نبود برخی زیر ساخت های مخابراتی و همچنین بحث موقوفه بودن اراضی شهرستان  مطالبی را برای حاضران در جلسه عنوان کرد.

گروسی همچنین از برخی ادارات در سطح شهرستان انتقاد کرد و گفت: اینک در رده های بالای اجرایی تفاهمات لازم انجام میشود اما به مرحله اجرا در سطح شهرستانها و شهرها که میرسد در مراحلی گیر میکند که غیر قابل باور است و این را مسئولان ادارات فرا دستی که در شهرستان هستند اما و اگر برای موارد مورد تایید مافوق خود میاورند که این موضوع بسیار ناشایست است.

وی افزود: بیشتر مشکلاتی که مدت های طولانی در سطح شهرستان باقی میماند تنها با یک مقدار مدیریت به سرانجام میرسد و انجام این کار از سی مدیران اجرایی فضا را برای بیشتر شدن رفع شکلات شهرستان و همچنین بهتر برنامه ریزی کردن برای شهرستان را برای پارلمان شهری و همچنین دیگر ادارات و نهاد های شهرستان آماده می‌کند.

مهندس سهیلی

در این جلسه رئیس مخابرات منطقه 4 نیز در پاسخ به مشکلات مطرح شده عنوان کرد: تمام تلاش خود را دارد تا بتواند موضوعات  خواسته شده از سوی شهروندان و مسئولان شهرستان را به سرانجام برساند و در همین راستا اقداماتی نیز تا هم اینک انجام داده است و در برنامه ریزی های انجام شده به دنبال این موضوع هست که به میزان 70 درصد از اعتبارات منطقه 4 مخابرات استان تهران را به شهرستان قدس اختصاص دهد تا موارد خواسته شده سریعتر و بهتر به سرانجام برسد چرا که مدت زمان بسیاری است که این شهرستان در حوزه زیرساخت های مخابراتی تغییری نداشته است با توجه  به اینکه میزان درخواست انشعاب تلفن در این شهرستان نسبت به دیگر مناطق بالا تر است.

ajorlo2

همچنین لیلا آجرلو ر این جلسه از مجموعه مسئولان در خارج از شهرستان و مدیران کل انتقاد کرد و گفت تا هم اینک بی مهری های بسیاری به شهرستان قدس بوده است و با توجه به اینه فاصله این شهرستان با تهران بسیار کم است اما تفاوت های بسیاری در این بین وجود دارد و لازم است مسئولان نگاه ویژه تری به این شهرستان داشته باشند تا مردم و شهروندان با رفع مشکلاتشان بتوانند با رضایتمندی و ارامش خاطر بیشتری در این شهرستان زندگی کنند.

پودینه2

مورد دیگری که در این جلسه عنوان شد این بود که خدابخش محمد زاده پودینه بیان کرد: شهرستان قدس در خصوص بحث ترافیک به دلیل کم کاری و عدم تعهد و وفاعی به عهد در خصوص پایان پروژه تقاطع غیر هم سطح ورودی شهرستان  با معضلاتی روبرو است و افزود: پروژه تقاطع غیر هم سطح ورودی شهرستان قدس یکی از زمان برترین  و عجیب ترین  پروژه ای کشور محسوب میشود  و لازم است در این خصوص اقدام عاجلی صورت بگیرد.

خراسانی

احمد خراسانی رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس نیز در این جلسه عنوان کرد تا همت و تعامل مسئولان فرا دستی در شهرستان نباشد بسیاری از مشکلات این شهرستان حل نخواهد شد چرا که بسیار پیگیر موضوعات مرتبط با شهرک دانش و عدم تمکین منطقه 18 تهران به رای دیوان عدالت اداری و موضوعات مربوط به شهرک صنعتی و عدم هماهنگی و رعایت مورادی که باعث مناقشه بین شهرداری و شهرک صنعتی است و همچنین مشکلات مخابرات و بسیاری دیگر از موضوعات و مواردی که شهرستان در حوزه زیرساخت با آن روبرو است داشته ایم اما تا هم اینک متاسفانه حرکت شایسته و مناسبی انجام نشده است.

در این جلسه بعد از گفتگو ها و صحبت هایی که انجام شد معاون سیاسی استاندار تهران احکام فرماندار شهرستان قدس را که به مدت 6 ماه و 13 روز سرپرست بود به وی الاغ کرد که این مهم نیز در نوع خود یکی از مواردیی بود که افکار را ب خود منعطف میکرد چرا که حکم فرماندار قدس بعد از شش ماه صادر و وی دو دوره به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان قدس در حال خدمت بودو بعد از فرماندار سابق که برای حضور در مجلس شورای اسلامی استعفا داده بود در این جایگاه به عنوان سرپرست نشسته بود.

در ادامه حکم معاون سیاسی فرمانداری شهرستان نیز به سید رضا اینانلو که مدتی به عنوان بخشدار و معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهریار بود تحویل شد و همچنین حکم علی رضا رمضانی نیز با عنوان بخشدار مرکزی شهر قدس به وی ابلاغ شد.

م809 م808

انتهای پیام/ق

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۱
  1. بازتاب: صندوق قرض الحسنه امام زمان» احکام فرماندار،معاون سیاسی فرمانداری و بخشدار قدس ابلاغ شد

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.