مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران:

اتوبوسرانی از ساعت ۶:۳۰ به تشییع‌کنندگان خدمت‌رسانی می‌کند

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در ارتباط با خدمات‌رسانی این شرکت همزمان با تشییع پیکر حجت‌الاسلام هاشمی گفت: شرکت واحد از ساعت ۶:۳۰ صبح به تشییع‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهند و پس از پایان مراسم تدفین پیکر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اتوبوس‌ها با تجمع در ضلع شمال شرقی حرم امام راحل به مردم خدمات می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، به نقل از تهران نیوز، پیمان سنندجی در گفت‌وگو با خبرنگار تهران نیوز در ارتباط با خدمت رسانی شرکت واحد و اتوبوسرانی تهران همزمان با مراسم تشییع پیکر حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: شرکت اتوبوسرانی از ساعت ۶:۳۰ صبح فردا (سه‌شنبه ۲۱ دی ماه) به اقشار مختلف جامعه خدمت‌رسانی می‌کند.

وی گفت: اتوبوس‌های تهران ضمن ارائه خدمات در محدوده مشخص شده، تشییع‌کنندگان را به حرم مطهر امام خمینی (ره) منتقل می‌کنند.

 

اتوبوس‌ها برای خدمت‌رسانی به مردم در ضلع شمال شرقی حرم امام (ره) تجمع می‌کنند/مسیر برگشت از ضلع شمال شرق حرم به میدان اصلی تهران

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران افزود: اتوبوس‌ها پس از انتقال مردم به حرم امام خمینی (ره) در ضلع شمال شرقی حرم معمار کبیر انقلاب اسلامی تجمع کرده و پس از اتمام مراسم، حاظران را از این محل به میادین اصلی شهر تهران منتقل می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *