مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرقدس گفت: به مناسبت هفته ملی کودک، عضویت رایگان از کودکان و نوجوانان انجام می شود. فعالیت های هنری کودکان و نوجوانان در ۶ ماه ابتدایی سال، به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، نوری، مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان قدس، در ارتباط با برگزاری نمایشگاه کودک در محل کانون اظهار کرد: هرسال به مناسبت هفته ملی کودک، نمایشگاهی جهت به نمایش گذاشتن کارهای دستی ۶ ماه تلاش کودکان با بازدیدهای به عمل آمده توسط مسئولین شهری با هدف معرفی فعالیت های کانون برگزار می شود.
وی با اشاره به آثار هنری کودکان در نمایشگاه گفت: در این نماشگاه، گروه های هنری مختلفی از جمله کارهای دستی، نسخه های نوشتاری کودکان کارگاه داستان و شعر، معرفی کتاب در قالب کاشی کاری، کار سیم، نقاشی با موضوعات مختلف با استفاده از پاستل، گواش و آبرنگ و با توجه به موضوعات مطرح شده و فضاسازی داستان به نمایش گذاشته شده است.
نوری در ادامه افزود: در کارگاه سفال، چهره های شخصیت های ادبی به صورت طرح های سفالی ساخته شده است. همچنین عروسک هایی با توجه به داستان های گفته شده، توسط کودکان و نوجوانان ساخته شده و به نمایش آن را اجرا کرده اند. بخشی دیگر از نمایشگاه به روزنامه ها و مجله های بخش کودک و نویسنده های این حوزه اختصاص یافته است.
نوری از نحوه عضویت در هفته ملی کودک خبر داد و تصریح کرد: هر سال به مناسبت هفته ملی کودک، عضویت رایگان از کودکان و نوجوانان انجام می شود تا کودکان علاوه بر آشنایی با فعالیت های کانون، خلاقیت و توانایی های خود را ابراز نمایند.

 

 

خبرنگار: سیده طیبه عزتی

انتهای پیام/